Skip to content

[VIJUGA PLUS] Odmor iz snova

    Svi se još uvijek spremaju za more i najvažnije je da nađu najbolji smjestaj za svoje najdraže! I zato trebamo baš Vas. Vas koji imate svoje čarobne apartmane za naš Odmor iz snova!

    Pitate se o čemu se radi?

    Zajedno s našim partnerom Fastserver i Vijuga Plus, omogućili smo nagraditi TRI NAJBOLJA MALA APARTMANA, s besplatnom te sniženom izradom web stranice i besplatnim hostingom 6 mjeseci.

    Što Vi trebate napraviti?

    Vi trebate poslati pet fotografija Vašeg predivnog apartmana, napisati ukratko gdje se nalazite, što nudite, zašto baš Vi i grad/selo/otok gdje se nalazi Vaš apartman i kontakt podatke o vlasniku apartmana na: info@vijuga.com.hr uz naznaku “Odmor iz snova”

    A sada, onaj najslađi dio! A to su nagrade:

    1. mjesto: free izrada web stranice, 6 mjeseci besplatnog hostinga i samo 250 kuna mjesečnog održavanje.

    2. mjesto: za samo 1500 kuna izrada web stranice, 6 mjeseci free hostinga, te 250 kuna održavanje mjesečno.

    3. mjesto: izrada web stranice za 2500 kuna, 6 mjeseci free hostinga, te 250 kuna održavanje mjesečno.

    Ali, to nije sve! Svi koji pošalju svoje apartmane, a ne budu izabrani, oni će svi DOBITI popust od 20% za izradu web stranice i održavanje po brutalnoj cijeni!!!
    Rok za prijave su do 31.5 u 12 sati.

    Sretno svima!!

    *Za sve ostale upite možete pisati na @VijugiPlus ili Vijuga Plus ili Vijuga Plus

    Odgovori

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)